Замовити дзвінок

Послуги компанії супутникових технологій

Послуги компанії Супутникові Технології

Основні напрямки діяльності компанії "Супутникові Технології":

Сучасні системи цифрового супутникового телебачення мають низку переваг у порівнянні з ефірним та кабельним телебаченням.

  1. Прийом супутникового телебачення можливий абсолютно в будь-якій точці Києва та Київської області і якість зображення завжди буде чудовою.
  2. Ви самі можете вибирати телевізійні канали, які хочете дивитися, на відміну від кабельного та ефірного телебачення, де Ви дивитесь тільки те, що Вам надає оператор.
  3. Вартість встановлення супутникового телебачення доступна кожному і абонплата за основні україномовні та російськомовні канали відсутня.

Існує також широкий вибір платних супутникових пакетів, які надають до перегляду канали різної тематики: кіно, спортивні, пізнавальні, розважальні, музичні, новини , для дорослих, а також телебачення високої чіткості HDTV та телебачення у форматі 3D.

Ми встановлюємо будь-які системи супутникового телебачення для найрізноманітніших потреб та потреб від найпростіших пакетів без абонплати до преміум пакетів з каналами високої чіткості та каналами 3D.

Так само робимо ремонт та модернізацію супутникових систем, оновлення програмного забезпечення супутникових ресіверів, перенесення супутникових антен, додавання каналів.