Замовити дзвінок

Супутникове ТБ. Встановлення та налаштування супутникового телебачення по Києву

Пакети каналів супутникового ТБ у Києві та Київській області

Пакети телеканалів є без абонплати та з абонплатою.


У різні варіанти спеціально включені найпопулярніші телеканали, а також у кожному тематичному пакеті каналів супутникового ТБ Київ - відповідні телеканали на будь-який смак.

Супутникове телебачення без абонплати Супутникове телебачення з абонплатою
Пакет супутникового ТБ у Києві - Екстра ТБ Пакет супутникового ТБ у Києві - Триколор
Установка супутникового ТБ у Києві

Супутникове телебачення вже давно не розкіш, а можливість прикрасити своє дозвілля цікавими каналами та розширити світогляд. Популярність на кабельне телебачення падає, оскільки якість картинки і звуку відповідає сучасності, і з технологіями нових телевізорів, всі недоліки стають видимими. Плюс до всього у передмісті Києва взагалі немає можливості підключити кабельне ТБ.

Ми рекомендуємо встановити супутникове телебачення у Києві та його колах. У такому разі Вам будуть доступні нові можливості, які зможуть здивувати навіть найдосвідченішого глядача. Супутникове ТБ у Києві дає велику кількість можливостей, зокрема:

 • Дивитись канали в найкращій якості
  Супутникове телебачення має дуже хорошу якість картинки. Абсолютно всі канали транслюються у високій якості. Порівнювати супутникове ТБ і цифрове взагалі немає сенсу, оскільки картинка повністю матиме інший вид. Якщо Ви хочете покращити якість зображення, то покупкою нового телевізора Ви не виправите ситуацію, а ось із супутниковою тарілкою шанси значно підвищаться.
 • Слухати об'ємний звук, який передає всі відчуття реальності
  Супутникове ТБ у Києві передає не лише найкращу картинку, а й звук! Якщо Ви чули десь про стереозвук, то тепер він може бути з Вашого телевізора. Супутникове ТБ дає можливість слухати навіть найдрібніші шарудіння в трансляції, це чудова перевага при перегляді фільмів.
 • Дивитись канали у високій чіткості
  У супутниковому ТБ є канали, які показують як HD. Тільки із супутниковою тарілкою буде можливість їхнього перегляду. Якість HD телеканалів у 6 разів краща за цифрові. Ми рекомендуємо встановлювати супутникове ТБ у Києві заради перегляду десятків таких каналів.
 • Величезний вибір каналів
  Великий вибір каналів - запорука гарного проведення часу. Усім давно відомо, що чим більше вибору – тим більше шансів на успіх. У великій сім'ї встановлення супутникового телебачення в Києві просто необхідне, оскільки різні вікові категорії, різні смаки та інтереси об'єднаються лише у супутниковому ТБ.
 • Розширені можливості перегляду каналів
  Супутникове ТБ у Києві дає можливість розширеного функціоналу. Ви можете записувати телепередачі, ставити на паузу чи навіть дивитися програму на вечір. Відмінна перевага перед рештою телетрансляцій.

Монтаж супутникового ТБ Київ

>

Послуги встановлення та налаштування супутникового телебачення Києва

Компанія Супутникові Технології займається встановленням супутникового телебачення в Києві та дати можливість підключення 2 варіантами:

 • Супутникове телебачення з абонплатою – це розширений пакет телеканалів. Ви зможете підібрати потрібний пакет з цікавими каналами, всі їх можна підібрати в нашому каталозі. Абонплата дає можливість дивитися платні канали, які недоступні для супутникового ТБ без абонплати.
 • Абонплата – це щомісячний платіж, розмір якого залежить від вибраного Вами пакета.
 • Супутникове телебачення без абонплати – це супутникове телебачення, яке дозволяє дивитися широкий діапазон каналів безкоштовно. Все, що потрібно для підключення, це придбання та встановлення необхідних компонентів. Заплативши один раз, більше 1500 каналів буде доступним Вам