Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 8OUT LUX

  • Вартість: 16198 грн
  • Кількість камер: 8
  • Виробник: Tecsar

Установка комплектів відеоспостереження Tecsar 8OUT LUX по Києву

У нашому світі всі хочуть бути в безпеці та роблять для цього все. Люди використовують багато засобів, які доступні на ринку. Багато хто встановлює на свої будинки та офіси відеоспостереження. Це відмінний спосіб бути в безпеці та спостерігати за тим, що відбувається. На сьогоднішній день попит на цю систему відеоспостереження зростає. Це хороший показник здатності та якості.

Характеристика комплекту камер спостереження Tecsar 8OUT LUX

Вашій увазі переваги комплекту відеоспостереження Tecsar 8OUT LUX його головні характеристики.

Ви легко зможете встановити камери вручну. Варто лише приділити всьому монтажу та підключенню один вечір, і система відеоспостереження готова до роботи. Для підключення не потрібні спеціальні знання. Немає потреби у виклику фахівця для додаткового налаштування мережного обладнання.

У налаштуваннях інтерфейсу є як російська, так і українська мова. Ви можете вибрати потрібну Вам мову та працювати з комплектом відеоспостереження. Вам знадобиться невелика кількість часу, щоб знайти необхідний запис за датою або часом. Синхронний запис та відтворення сигналу по 4 каналах.

Цей комплект складається з 8 камер вуличної установки. 8 камер забезпечать потрібну безпеку будь-якого об'єкта. Камери записують із розширенням 2 МП (1080p). Вони відмінно підходять не тільки для зйомки вдень, а й у нічний час. Дані камери можуть витримати низькі температури, і високу вологість. Вони захищені від пилу та вологи. Кут огляду камер не менше 70 градусів.

У Вас є можливість підключити комплект відеоспостереження Tecsar 8OUT LUX на 8 камер на мобільний пристрій. Зручний інтерфейс для перемикання з однієї камери на іншу. Також Ви можете зробити стопкадр необхідного моменту запису. Він збережеться у Вас на телефоні. Різне програмне забезпечення як для телефонів на базі Android, так і на iOS.

Співвідношення ціни та якості Вас вразять. Ця система немає мінус і недоліків. Є гарантія на 24 місяці. Дистанційне керування зараз використовується часто. Будьте у тренді! Підключіть до телефону цей комплекс! Забезпечте свій будинок, дачу, офіс, квартиру чи фірму якісною та надійною системою відеоспостереження tecsar ahd 8 out lux!

Комплекти відеоспостереження Tecsar 8OUT LUX це чудовий вибір для використання в будь-яких умовах!

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).