Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ

  • Вартість: 12100 грн
  • Кількість камер: 8
  • Виробник: Tecsar

Установка комплектів відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ по Києву

Сучасний світ став змінюватися, і не на краще. Усі хочуть бути у безпеці та роблять для цього все. Використовують багато засобів, які доступні на ринку. Одна з них – встановлення системи відеоспостереження.

Про характеристики та переваги комплекту відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ поговоримо далі.

Характеристика комплектів камер спостереження Tecsar 8OUT+2TБ

Назва системи відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ говорить сама за себе. У цій системі є 8 AHD камер високої роздільної здатності (Full HD), які Ви зможете легко розмістити самостійно. Усі комплектуючі комплекти налаштовані із заводу, вся проводка розрахована на великі дистанції. Щоб підключити цей комплект, не потрібно шукати додаткових деталей. Дані камери зможуть із високою якістю записати як відео, так і звук.

У камери вбудовані інфрачервоні світлодіоди. За допомогою їх можна знімати у темний час доби на відстані до 30 метрів.

Цей комплект відеоспостереження підтримує технології «хмара». Для цього не потрібні додаткові параметри. Доступ до системи відеоспостереження можна отримати через інтернет, використовуючи цю технологію. Підключення має високий рівень захисту, воно захищене паролем.

Вся інформація, отримана під час відеозйомки, зберігається на один жорсткий диск з об'ємом 2 ТБ. Цього обсягу достатньо певного часу. Якщо Вам потрібно зберігати архіви за довгий час, варто доповнити жорсткий диск. У налаштуваннях перегляду можна наближати та уповільнювати відео.

Камери стійкі до перепадів температури та можуть якісно працювати в умовах українських зим. Також вони з легкістю переносять підвищену вологість та спеку.

На екрані можна вивести одночасно від однієї до чотирьох камер. Це дозволить Вам вести максимально ретельне спостереження за об'єктом і зосередити увагу лише на деталях. Забезпечте свій заміський будинок чи дачу, підприємство, квартиру чи офіс якісною та надійною системою відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ!

Комплекти відеоспостереження Tecsar 8OUT+2TБ - це чудовий вибір для використання в будь-яких умовах!

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).