Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX

  • Вартість: 5335 грн
  • Кількість камер: 4
  • Виробник: Tecsar

Встановлення відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX: комплекти камер у Києві

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX – це комплект із 4 камер, які виконують завдання підвищення рівня безпеки. Ми з упевненістю можемо сказати про відмінну якість цього комплекту. Tecsar – це компанія, яка випускає відмінні комплекти відеоспостереження, тому ми працюємо тільки з цією компанією. Підвищення власної безпеки є дуже актуальним у наш час. Рівень злочинності, на жаль, зростає на очах. Найчастіше відбуваються крадіжки, і лише 60% їх розкрито. Щоб Ви не потрапили під 40%, бажано придбати Tecsar 4OUT-MIX і грамотно встановити його.

Встановити систему відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX можна як самостійно, так і за допомогою спеціалістів. Ми сподіваємося, що важливість якісної установки системи відеоспостереження Вам зрозуміла. Фахівці зможуть грамотно та швидко встановити всю систему. Наші послуги з встановлення комплектів відеоспостереження є дуже доступними для Вас. Низька ціна та відмінний сервіс зможе порадувати кожного клієнта. Tecsar 4OUT-MIX буде гарною можливістю підвищити власну безпеку та своє майно.

У комплекті є всі необхідні деталі для встановлення та стабільної роботи. Нічого не потрібно додатково купувати, потрібно лише підключити та налаштувати. Є інструкція, яка допоможе Вам із цим завданням. Перевага таких комплектів у тому, що не потрібно шукати деталі, все ідеально підходить під кожну деталь.

Встановити Tecsar 4OUT-MIX можна у будь-яке приміщення з будь-яким призначенням. Це може бути і завод, і офіс чи квартира. У такому комплекті камери з різними кріпленнями вони прикріпляться до будь-якої поверхні. Також за рахунок своїх габаритних розмірів камери дуже непомітні, що робить їх ефективнішими.

Характеристики та функції комплекту камер відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX

За допомогою нових технологій можна стежити за будинком через мобільний пристрій. На будь-якій платформі телефону Ви побачите те, що відбувається на Вашій ділянці за допомогою лише підключення до Інтернету. Така функція доступна та легко реалізована.

Покупці комплекту відеоспостереження Tecsar 4OUT-MIX залишаються задоволеними, оскільки вони повністю виконують функцію відеоспостереження незалежно від умов роботи.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).