Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX

  • Вартість: 9048 грн
  • Кількість камер: 4
  • Виробник: Tecsar

Tecsar 4OUT LUX: купити комплект відеоспостереження у Києві

Відеоспостереження з кожним днем ​​набирає обертів. Здивувати сусідів, сказавши їм, що у Вас комплект відеоспостереження на 4 камери Tecsar LUX – складно. З урахуванням зльоту рівня злочинності необхідність встановлення комплектів відеоспостереження збільшується. Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX, з нашого каталогу, зможе дозволити собі будь-яка людина. Ви тільки представте, встановивши Tecsar 4OUT LUX, можна буде спокійно залишати будинок, квартиру офіс або інші приміщення без нагляду. А у разі проникнення в нього сигнал буде поданий до Вас, а попереджений означає озброєний.

У цьому комплекті 4 AHD камери високої роздільної здатності. Вони зможуть записати те, що відбувається, у чудовій якості навіть у огидних погодних умовах. 4 камери дають можливість охопити велику територію. Оптимальною кількістю камер вважається саме 4, оскільки вони запишуть, що відбуваються з усіх боків. Tecsar 4OUT LUX це ідеальний варіант для відеоспостереження Вашого приміщення. Приміщення може бути різних видів: будинок, квартира, офіс чи завод. Камери впораються з будь-якими габаритами.

У комплекті є всі компоненти для роботи, необхідно лише грамотно підключити їх. Ви зможете це зробити самостійно, або замовити послугу встановлення відеоспостереження в нашій компанії Супутникові Технології. Ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців, так як установка має велике значення, і в деяких випадках, вона важливіша за якість камер. Щоб використати комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX в повній мірі, варто розставити всі камери.

Функції комплекту Tecsar 4OUT LUX для відеоспостереження

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX легко встановити. У наборі є два види камер, які зможуть кріпитися на будь-які площини. Купуючи Tecsar 4OUT LUX, точно задовольніть свої бажання щодо відеоспостереження.

Охоронні функції допоможуть Вам у самостійному спостереженні. Різні датчики руху, сигналізатори про переміщення предметів, аналіз того, що відбувається, зможуть зробити охорону будинку абсолютно автономною. Все, що від Вас вимагається, це отримувати сповіщення та реагувати на них. Так як компанія Tecsar розробила свої програми на платформах Android та iOS, Ви зможете стежити за будинком з будь-якої точки планети. Так! Це вже настало те саме, очікуване майбутнє. Рекомендуємо купувати комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX і не хвилюватися про свою безпеку та майно.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).