Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME

  • Вартість: 5335 грн
  • Кількість камер: 4
  • Виробник: Tecsar

Установка комплекту відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME у Києві

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME – це відмінний варіант вирішити потребу відеоспостереження. Якщо ще такої потреби немає, то подивіться на статистику злочинів, зокрема грабежів. На сьогоднішній день грабіж – це найпоширеніший злочин в Україні. Правоохоронні органи не встигають реагувати на всі виклики, і разом всі ці фактори призводять до одного висновку – потрібно підвищувати власну безпеку. Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME легко впоратися з цим завданням. Якщо думаєте, що камери не врятують Вас від злісних намірів злочинця, візьміть місто Дубай, де знаходиться максимальна кількість камер, і там злочинність впала в кілька разів. Відмінний показ ефективності камер.

У комплекті відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME є 4 камери, які мають компактні розміри. Їх розміри допомагають потай знімати Вашу територію, а висока якість зйомки (1280х720), передасть максимально точно картинку того, що відбувається. З таким комплектом будь-яка справа буде розкрита у мінімальні рядки.

Якщо у Вас з'явилася думка, що камери лише допоможуть розкрити, а не запобігти порушенню, то Ви помиляєтеся. Побачивши камеру, злочинець зрозуміє можливі наслідки і не втілюватиме своїх цілей. В інтернеті є ціла добірка відео, де грабіжники зупиняються побачивши камери, радимо переглянути їх.

Характеристики комплектів спостереження Tecsar 4OUT-DOME

Окрім 4-х камер з високою якістю запису, у комплекті Tecsar 4OUT-DOME є всі необхідні комплектуючі для їх встановлення. Встановлення даних камер можете здійснювати Ви, або скористатися послугами майстрів компанії Супутникові Технології. Тоді Ви досягнете максимальних результатів від відеоспостереження.

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT-DOME може використовуватися для приміщень будь-яких габаритів, або навіть відкритих майданчиків. Висока якість зйомки подолає будь-які труднощі. Ці камери можуть бути встановлені як на вулиці, так і в приміщенні. Їхній ступінь захисту призначений витримувати будь-які погодні примхи.

Tecsar 4OUT-DOME можна контролювати з мобільного пристрою. На платформах iOS та Android можете встановлювати програмне забезпечення та при підключенні інтернету стежити за тим, що відбувається. Також можна підключити послугу SMS, яка сповіщатиме Вас про зайвий рух, або відключення системи. По факту, Tecsar 4OUT-DOME може працювати самостійно, Ваше завдання лише стежити за його станом.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).