Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT+1TБ HDD

  • Вартість: 6875 грн
  • Кількість камер: 4
  • Виробник: Tecsar

Установка комплектів відеоспостереження Tecsar 4OUT+1TБ HDD по Києву

Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT+1TБ HDD – це найкращий варіант системи відеоспостереження для дому чи інших підприємств. Такий комплект зможе замінити кількох охоронців. 4 камери від компанії Tecsar будуть навіть ефективніші за них. Для того, щоб відчувати себе в безпеці, необхідно лише придбати Tecsar 4OUT+1TБ HDD та грамотно його встановити.

На сьогоднішній день відеоспостереження – це необхідність, воно дозволить захистити себе та своє оточення від злих намірів злочинця. Ми впевнено можемо сказати, що камери від компанії Tecsar – найкращі в Україні. Багаторічний досвід використання новітніх технологій дає величезну перевагу перед конкурентами.

Характеристики комплектів спостереження Tecsar 4OUT+1TБ HDD

Камери з високою роздільною здатністю у Full HD знімають навіть найдрібніші деталі. Усі комплектуючі до них йдуть у наборі, а це означає, що не потрібно витрачати час на збирання всіх необхідних деталей. Для підключення системи є все потрібне. Більше того, Ви зможете підключити Tecsar 4OUT+1TБ HDD самостійно. Але ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців. Вони зможуть максимально грамотно підключити всі комплектуючі для відеоспостереження та підвищити безпеку у кілька разів.

Встановлення системи відеоспостереження Tecsar 4OUT+1TБ HDD може здійснюватися як усередині приміщення, так і із зовнішнього боку. Ступінь захисту дозволяє використовувати камери у різних погодних умовах. Ні дощ, і мороз, ні спека не можуть перешкодити роботі Tecsar 4OUT+1TБ HDD. Ми вже описали компанію Tecsar, так що можете бути впевненими як їхня продукція.

Пам'ять у системі відеоспостереження Tecsar розширена, що дозволить не хвилюватися за неї. Так, є функція перезапису.

У комплекті камери Tecsar 4OUT+1TБ HDD підтримують різні функції. Вони реагують на рухи, стежать за переміщенням предметів у сфері їхньої дії, можуть аналізувати ситуацію. Є режими роботи з руху. Ви зможете отримати повідомлення у разі появи несподіваного руху, а також моментально на нього зреагувати.

Сповістка приходить на Ваш мобільний пристрій, що дуже зручно в користуванні. При підключенні інтернету можна моніторити ситуацію, яка відбувалася у Вашому домі. Tecsar 4OUT+1TБ HDD дуже зручний і ефективний, таку систему відеоспостереження за бажанням можете використовувати камери для різних законних цілей.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).