Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX

  • Вартість: 5995 грн
  • Кількість камер: 2
  • Виробник: Tecsar

Установка комплектів відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX у Києві

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX чудовий вибір. Компанія Tecsar має багаторічний досвід роботи у виробництві камер. Відеоспостереження, це одна з їх основних сфер розвитку. Технології, які застосовуються у розробці даних камер, мають найсучасніші аспекти. Ми пишаємося співпрацею з українською компанією Tecsar, оскільки їхня продукція має якість вища за зарубіжні аналоги. Щоб не хвилюватися про безпеку себе та свого майна, варто придбати комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX.

У цьому комплекті є 2 камери з високою роздільною здатністю. Запис проходить у роздільній здатності Full HD, що дозволяє записувати навіть у найгіршу погоду. Як Ви могли зрозуміти, ці камери можна встановлювати як усередині, так і з зовнішнього боку будинку. У комплекті є всі деталі, які необхідні для встановлення. Камери встановити не складно, вони пристосовані під будь-яку поверхню, а їхнє налаштування займе невелику кількість часу. Впоратися з таким завданням зможе кожен, але просимо помітити, що від якості встановлення комплекту відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX залежить його ефективність. Якщо хочете не ризикувати, то краще замовити послуги встановлення комплекту відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX спеціалістів нашої компанії Супутникові Технології. У такому разі будьте впевнені в якісній установці та налаштуванні системи відеоспостереження.

Характеристики комплекту камер спостереження Tecsar 2OUT LUX

Цей комплект призначений для встановлення в приватних будинках, квартирах, офісах, парковках або інших майданчиках. Відмінна якість зйомки дозволить записувати навіть найдрібніші деталі. Будь-який рух у радіусі роботи камери буде зафіксовано та записано на жорсткий диск. У комплекті відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX вбудована пам'ять, якої вистачить на проміжок часу запису. Також є функція перезапису, вона дозволить не хвилюватися за недостатню кількість місця на жорсткому диску. Є USB 2.0, який призначений для резервного копіювання інформації.

Можна стежити за станом камер за допомогою мобільних додатків. На будь-якій платформі створені програми, які легко впораються з Вашими вимогами. З будь-якої точки світу можна стежити за тим, що відбувається на Вашій ділянці. Крутий сервіс, доступний не у всіх компаній. Придбавши комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT LUX, Ви точно задовольните потребу відеоспостереження.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).