Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME

  • Вартість: 3603 грн
  • Кількість камер: 2
  • Виробник: Tecsar

Характеристики комплекту Tecsar 2OUT-DOME

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME виконає будь-які функції відеоспостереження. Ви зможете задовольнити свої бажання за допомогою цього комплекту. Відеоспостереження на сьогоднішній день це необхідність для спокійного життя. Щоб не переживати про безпеку себе і свого оточення, варто задуматися про придбання комплекту Tecsar 2OUT-DOME.

  • Підтримка 1 HDD SATA об'ємом до 4 ТБ та форм-фактором 3.5”;
  • USB 2.0 для резервного копіювання.

Компанія Tecsar робить дуже якісні комплекти відеокамер. Вони багатофункціональні і тому користуються великою популярністю. Наша рекомендація – встановлювати такі комплекти відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME за допомогою спеціалістів. Неякісна установка відеоспостереження зможе спричинити катастрофічні наслідки, зокрема нульову ефективність. Щоб не було «сліпих» зон, варто замовити послугу встановлення комплекту відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME, і тоді Ви точно будете в безпеці.

У комплекті 2OUT-DOME від компанії Tecsar є дві AHD камери, які записують у високій роздільній здатності. Також відеореєстратора з гібридними властивостями та інших комплектуючих, які необхідні для встановлення.

За допомогою даного комплекту можна проводити відеоспостереження будь-якої ділянки будинку або всієї території. У комплекті є високотехнологічні камери, які зможуть записувати те, що відбувається на великій території, у високій якості. Камери від фірми Tecsar зарекомендували себе як найкращі камери в індустрії відеоспостереження.

Встановлення комплекту відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME у Києві

У комплекті відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME є всі необхідні компоненти для самостійної установки. Ми намагаємося зробити відеоспостереження частиною Вашого життя без зайвих витрат. Для того, щоб встановити комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME, необхідно тільки його придбати та бажання встановити, все інше вийде!

У системі відеоспостереження Tecsar 2OUT-DOME є функції аналітики руху. Відмінна функція охорони приміщення. У разі переміщення предметів або просто зайвого руху сигнал подається в систему, і далі може потрапити на Ваш телефон або залишається в пам'яті комплекту. Незамінна функція відеоспостереження.

Запис ведеться цілодобово у роздільній здатності 720р (1280х720), це дозволить максимально точно передати картинку, навіть у найгірших умовах роботи. Якість даних камер розраховані як для вуличного використання, так і внутрішнього. Це дозволяє підвищити універсальність даних камер, а їхнє кріплення розраховане під будь-які умови.

Щоб Вам легше було використовувати даний комплект, відеоспостереження можливо проводити через мобільний пристрій, а саме забезпечена зручна робота реєстратора через хмарний сервіс, програмне забезпечення CMS, мобільні програми або браузер. На платформах Android та iOS можна встановити програмне забезпечення, яке зробить спостереження більш доступним.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).