Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT+500ГБ

  • Вартість: 5033 грн
  • Кількість камер: 2
  • Виробник: Tecsar

Установка комплектів відеоспостереження Tecsar 2OUT + HDD 500ГБ у Києві

Комплект Tecsar 2OUT + HDD 500ГБ, це чудовий варіант відеоспостереження для будь-якого приміщення. Якість даного комплекту відеоспостереження у Києві має найвищий рівень. При його покупці Ви точно убезпечите себе, своє майно і виконаєте будь-яке завдання.

Купити комплект камер спостереження Tecsar 2OUT + HDD 500ГБ

У комплекті є 2 AHD камери з високою роздільною здатністю. Також є всі додаткові компоненти, які потрібні для монтажу даних камер. За їх допомогою Ви зможете самі встановити систему відеоспостереження Tecsar 2OUT + HDD 500ГБ. Ми ж рекомендуємо замовити встановлення відеоспостереження у компанії Супутникові технології. Фахівці з багаторічним досвідом зможуть виконати будь-які побажання клієнтів. Все, що Вам потрібно, це придбати комплект, і замовити послуги встановлення його.

У комплекті відеоспостереження є функції, які допоможуть при охороні об'єкта: контроль та запис будь-яких рухів; приховування камери; подача сигналу за відсутності живлення; автоматичний перезапис, у разі потреби.

Такий комплект можна використовувати для різних приміщень. Це може бути офіс, квартира, підприємство, приватна садиба, або інші. Якість запису Tecsar 2OUT + HDD 500ГБ дозволяє встановлювати їх для різних цілей.

Якщо є бажання встановити самостійно, то в комплекті є всі комплектуючі для цього. Не важливо, чи електрик Ви, чи ні, за інструкцією встановити зможе навіть дитина. Але для якісного налаштування ми рекомендуємо скористатися послугами майстрів.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).