Замовити дзвінок

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT

  • Вартість: 3603 грн.
  • Кількість камер: 2
  • Виробник: Tecsar

Купити комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT у Києві

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT – комплект, який зможе здивувати навіть професіоналів у відеоспостереженні. Компанія Tecsar випускає найкращу продукцію на українському ринку відеоспостереження. Тисячі українців задоволені системами відеоспостереження від цієї компанії та залишають про неї позитивні відгуки.

Комплект із 2 відеокамер з високою роздільною здатністю впораються з будь-яким завданням. В які б умови Ви не поставили ці камери, вони будуть знімати кожну дрібницю і передавати якісну картинку. Дозвіл у Full HD дає величезну перевагу перед іншими камерами. Якість камер із комплекту Tecsar 2OUT дозволить їм знімати +50 °C або -38 °C. Не важливо, чи погода снігова, чи дощова, день чи ніч, повністю все буде видно.

Встановлення комплектів камер спостереження Tecsar 2OUT по Києву

У комплекті є всі запчастини для встановлення системи відеоспостереження Tecsar 2OUT. Ви зможете його встановити навіть вручну, для цього не потрібно спеціальної освіти чи навичок. Але ми хочемо нагадати, що Ваша безпека залежить від правильності встановлення цих камер. Професіонали можуть побачити усі слабкі точки з першого погляду. Якщо бажаєте встановлення системи відеоспостереження Tecsar 2OUT від фахівців, варто замовити таку послугу від компанії Супутникові Технології. Наші професіонали мають багаторічний досвід встановлення відеоспостереження. Їм приємно працювати з такими комплектами відеоспостереження Tecsar 2OUT, оскільки всі компоненти є якісними.

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT можна встановити як у приватному будинку, так і на великому підприємстві. Вона багатофункціональна, так що зможе задовольнити будь-які вимоги. Вони мають різні функції підвищення безпеки. Це і реагування на рух, і включення при переміщенні предметів, а також оповіщення при аварійному вимкненні. Є ще низка інших функцій, які зможуть допомогти Вам. Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT підтримується програмним забезпеченням на платформі iOS та Android. Ви зможете контролювати стан Вашої оселі з будь-якої точки планети. Класна можливість, яка є далеко не всім системам.

Комплект відеоспостереження Tecsar 2OUT – це чудова можливість підвищити Вашу безпеку. На сьогоднішній день потрібно розраховувати тільки на себе, оскільки ми знаємо про недосконалість правоохоронної системи.

Залишити коментар

Обов'язкові поля (*).