Замовити дзвінок
Домофони у Києві. Встановлення та обслуговування у багатоповерхових та приватних будинках

Домофони у Києві. Встановлення та обслуговування у багатоповерхових та приватних будинках

Послуги встановлення домофонів по Києву. Пристрій зв'язку з потрібним абонентом, а також можливість відкривати за допомогою ключа, коду або квартири.

Встановлення та ремонт домофонів по Києву

Домофон – це пристрій, який допомагає контролювати прохід гостей до будинку чи під'їзду, він дозволяє спілкуватися з тими, хто прийшов, і в разі потреби відкрити їм двері. Домофони все частіше і частіше зустрічаються в багатоквартирних будинках Києва. Їхня популярність зростає з кожним роком.

Домофон підвищує безпеку в кілька разів. Такі системи на сьогоднішній день вважаються найефективнішими та доступнішими. За статистикою, шанс неприємних гостей у під'їзді з домофоном зменшується на 95%.

Наша компанія займається встановленням домофонів у Києві вже багато років. Тисячі клієнтів задоволені нашими системами та готові на подальшу співпрацю. Ми пишаємося позитивними відгуками про наш сервіс і покращуємо його з кожним днем. Нехай про домофони знають навіть діти, але не всі знають їх переваги. Зараз ми опишемо основні з них та відповімо на інші популярні питання.

Переваги домофонів. Купити домофон у Києві та Київській області

Переваг домофонів багато. Це багатофункціональний пристрій, який загалом спрямований на підвищення безпеки. Основними перевагами вважаються:

 • Безпека всіх мешканців
  Безпека життя стоїть першому місці протягом існування всього людства. Можете бути впевненими, що під час встановлення домофону Ваша безпека підвищиться в кілька разів. Не дарма домофони набрали такої популярності. Несподіваних гостей відлякує навіть вид домофонів. Навіщо їм витрачати час на зламування домофону, якщо сусідній будинок без нього? Так що безпека Вас та Ваших сусідів стоїть на першому місці серед переваг домофону.
 • Чистота під'їзду
  Ще з 90-х ми звикли бачити брудні під'їзди, а в холодну пору року взагалі місце зборів бомжів та інших несприятливих людей у ​​суспільстві. Ми віримо, що їхня доля піддалася жахливим поворотам, але хочемо, щоб наші клієнти змогли користуватися чистими і приємними під'їздами. Встановивши домофон, Ви збільшуєте простір своєї квартири до виходу з під'їзду. Таке ставлення є дуже близьким до Європейського, що відповідає розвитку нашого менталітету. Наша компанія допоможе Вам з встановленням домофону у Києві.
 • Безпека майна у під'їзді
  Майно у під'їзді, на жаль, стає громадським. Лампочки, квіти, килимки, все це може стати особистою річчю пройдисвітів. Щоб уберегти це все від злодіїв, встановлюють домофони в Києві. Відмінний та ефективний варіант збереження майна у під'їзді.
 • Підвищена якість пристрою
  Попередник домофонів – це замок на паролі із цифр. Але всі знають, що через 2 місяці користування такими замками цифри вдавлюються і вгадати пароль не є проблемою для будь-якої дитини. У сучасних домофонах покращені системи захисту, там немає пароля, а є зовнішні сенсори, тільки за допомогою яких двері зможе відчинитися.
 • Розмаїття домофонів
  З величезним стрибком технологій домофони стали дуже сучасними. Вони вже від своїх початкових варіантів. І якщо порівнювати, то це дві абсолютно різні системи з однією концепцією. На сьогоднішній день бувають різні види домофонів. Популярними залишаються аудіодомофони, відеодомофони, з різними замками та різним ступенем захисту.

Основні правила користування домофонами у Києві

Коли Ви скористаєтеся послугами по встановленню домофонів, то потрібно дотримуватися пари правил, які допоможуть збільшити довговічність системи:

 • Обережно ставиться до домофону;
 • Вчасно платити за його обслуговування;
 • Завжди зачиняти двері при виході з під'їзду;
 • Відкривати лише перевіреним людям.

Ось ці правила допоможуть реалізувати ті перераховані вище переваги. Що б продовжити життя домофону, варто дотримуватися всього лише цих 4 легких правила. Швидше замовляйте встановлення домофону в Києві та живіть у комфорті та безпеці!